22 відгуків
Миколаїв, Яворів, Україна
+380 (50) 780-12-30
+380 (97) 000-41-87
Вживані Автозапчастини з доставкою по Україні

форсунки Рено Кенго

Форсунки Рено Кенго

Забезпечте Вашому автомобілю відсутність поломок і бездоганну роботу. Виконуємо підбір та доставку заводського виробництва бу форсунки Рено Кенго, привезені з Франції.

Для власників авто не секрет, що головним елементом системи упорскування дизельного двигуна є форсунки, друга назва - інжектор. Форсунки Рено Кенго необхідні для дозованого упорскування палива в циліндри двигуна, для його розпилення, а також для створення паливно-повітряної суміші. Форсунки використовують  для дизельних двигунів і інжекторних бензинових  двигунів.Форсунки Рено Кенго бензинові

У нас у продажу є три види форсунок Рено Кенго:

  1.     Електромагнітні форсунки Рено Кенго, встановлюються на бензинові і дизельні двигуни:

·       Бензинова електромагнітна форсунка (інжекторная) являє собою електромеханічний клапан і призначена для дозованої подачі палива в циліндри двигуна. Блок управління двигуна подає імпульс на електромагніт інжектора, а вони запускають в роботу клапан, який відповідає за відкриття або закриття каналу.

·       Электрогидравлическая форсунка для дизельних двигунів – це вдосконалена версія механічної дизельної форсунки і електромагнітної бензинової форсунки. Дизельна форсунка створює більший тиск, ніж бензинова, близько 150 атмосфер. Подача палива відбувається за рахунок тиску подаваного палива. Форсункою управляє електромагнітна котушка, яка підключена до електропроводки авто.

Дизельні форсунки Рено кенго

  2.     Електрогидравлические форсунки, встановлюються на дизельні двигуни Рено Кенго і, покоління які оснащені системою уприскування Common Rail: Delphi, Siemens під екостандарти Євро 3, Євро 4 (з 2002 по 2011 роки)

  3.     П'єзоелектричні форсунки – це вдосконалена версія 2-х попередніх видів форсунок. Пьезофорсунка працює в 4 рази швидше ніж електромагнітна, завдяки цьому форсунка робить безліч дозованих вприскувань палива за один цикл. Пьезофорсунки призначені для турбонаддувом дизельних двигунів, які оснащені системою уприскування Common Rail: Delphi, Соntinental, Bosch под экостандарт Евро 5 (с 2008 по 2020г.в)

У нас вы можете выбрать и купить Форсунки Рено Кенго любого вида, в отличном рабочем состоянии. В этом Вы можете быть уверенны, т.к. наша компания специализируется только на запчастях, снятых с оригинальных европейских авто, которые имеют минимальный пробег по Франции.

Наша компания Zapchastie, дает 14-ти дневную гарантию на запчасти и оформляет доставку через украинскую компанию Новая Почта.

Чтобы оформить заказ на форсунки, Вам достаточно позвонить нашему менеджеру и сказать серийный номер детали. Звоните нам в любое рабочее время (с понедельника по субботу), с радостью поможем запустить Ваш двигатель.

С Уважением команда автомагазина Zapchastie.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner