22 відгуків
Миколаїв, Яворів, Україна
+380 (50) 780-12-30
+380 (97) 000-41-87
Вживані Автозапчастини з доставкою по Україні

Коробка передач

Коробка передач бо

 

Це просто маст хев! Коробка передач (КПП) - це важливий механізм трансмісії в єдиній руховій системі автомобіля, без якого жоден автомобіль не може рухатися вперед або назад і набирати швидкість.

Коробка передач змінює і передає енергію на колеса від двигуна. Простими словами КПП є посередником між двигуном і колесами, який приводить у рух автомобіль. За допомогою коробки передач, колеса автомобіля починають обертатися з різною швидкістю при певних обертах автомобіля.

 

  

 

Але на жаль, у кожної КПП є певний ресурс, пройшовши який вона стає несправної і потребує ремонту або заміни. Так як ремонт кпп досить складний процес і вимагає чимало часу, коштів і найвищого рівня професіоналізму, наша компанія Zapchastie, пропонує гідну альтернативу, яка значно скоротить час ремонту коробки і фінансові витрати.

Наша компанія, має 8-ми річний досвід у підборі і продаж оригінальної бо коробки передач з європейської розбирання. Вибираємо автомобілі в оригінальній збірці з мінімальним ресурсом та історією обслуговування. Всі КПП ми знімаємо на території самої розбирання, перевіряємо на технічний стан, пробіг, який не повинен перевищувати 160 тис. км і на відсутність сколів та інших поломок.

У нашому асортименті представлені 4-х, 5-ти і 6-ступінчасті коробки передач двох типів:

1.     Механічна або ручка

  • КПП 

- працює разом зі зчепленням. Принцип роботи механічної КПП починається з руху шестернею, які перебувають у коробці і по черзі зчіплюються в різних комбінаціях. З допомогою зчеплення відбувається перемикання передач через розрив передачі крутного моменту від двигуна до коробки передач.

   

     

2. Автоматическая або коробка автомат.

  • АКПП 

- це вид трансмісії з гидронажимом, з допомогою якої відбувається автоматичне перемикання передавального числа, згідно зі швидкістю руху. Іншими словами, швидкості перемикаються автоматично без зчеплення і допомоги водія.

  

 

У нас в магазині, можна купити механічну й автоматичну коробку передач на моделі від різних виробників і наступні марки бензинових і дизельних автомобілів:

 

Рено: Сценік, Лагуна, Меган, Кенго, Еспейс, Трафік, Майстер, Маскот, Каптур, Дача, Дастер, Кліо, 19, 21

Опель: Мовано, Віваро, Комбо

Ніссан: Интерстар, Примастар, Кубистар

Фиат: Дукато, Фіоріно, Скудо, Добло

Пежо: Партнер, Біпер, Боксер, Експерт, 307, 303, 308, 405

Сітроен: Берлінго, Джампер, Джампі, Немо, C3, C5

Мерседес-Бенс: Ситан, Спрінтер, Віто

Фольксваген: Транспортер, Крафтер":, Лт, Кадді

Форд: Коннект, Транзит, Фокус, Фієста

Івеко: Дейлі

 

Под каждую отдельную коробку передач, у нас есть подробное описание с названием маркировки, объема двигателя, стоимостью и другой важной информацией. Написав маркировку КПП или АКПП в поисковике на нашем сайте, Вам откроется окошко с описанием искомой коробки.

На купленную коробку передач, наша компания предоставляет гарантийный срок. Какой именно срок гарантии, какие условия покупки, доставки и как можно оплатить выбранную КПП, можно увидеть здесь:

https://zapchastie.in.ua/delivery_info

Звоните менеджеру компании Zapchastie, в рабочее время, он обязательно поможет Вам с подбором коробки и проконсультирует по вопросам покупки и доставки.

С Уважением команда компании Zapchastie.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner