22 відгуків
Миколаїв, Яворів, Україна
+380 (50) 780-12-30
+380 (97) 000-41-87
Вживані Автозапчастини з доставкою по Україні

форсунки Рено Кенго 1.9

Форсунки Рено Кенго 1.9

Ви говорите, ми робимо. Компанія Zapchastie, маємо 8 років досвіду по підбору і продаж бу запчастин з Європи, підберемо і доставимо на Ваш двигун 100%  оригінальні БУ форсунки, привезені з Німеччини і Франції.

– це головний елемент в паливній системі ДВС. Через форсунку відбувається подача солярки під високим тиском в камеру згоряння і дозування уприскування палива з високою частотою. Проводилися  дизельні форсунки Рено Кенго  1.9 механічні(з 1997  за 2007р.в.) і електричні (з 2002 по 2009р.в.) і встановлювалися на три різних системи подачі палива: на звичайний дизель  – 1.9
d, на турбований дизельний двигун – 1.9Td і на турбодизель з паливною системою Common Rail 1.9dCi.
 

  • Форсунка Рено Кенго 1.9


Механічна форсунка працює за рахунок тиску, який створює паливний насос (ТНВД). З допомогою тиску голка в паливної форсунки або піднімається, або опускається, створюючи розпил  в паливному циліндрі.

Электрофорсунка відкриває і закриває подачу палива за рахунок електромагнітного клапана, який управляється з електронного блоку. Впорскування відбувається після спеціального сигналу з контролера, а блок управління визначає час вприскування, дозує необхідну кількість палива і регулює час відкритого стану.

У нас Ви можете купити форсунки на Renault Kangoo 1.9 на три види двигунів і під такі паливні системи:

·      На дизельний двигун з об'ємом 1.9 d механічні форсунки Iпокоління  з паливною системою Delphi і Lukas під екологічний стандарт Євро 3(1997-2007)

·      На турбодизельний двигун з об'ємом 1.9Tdi – електронні форсунки (управителі) з датчиком руху голки. Йдуть II покоління, паливна система від виробника Bosch, під екостандарт Євро 3 (1999 - 2003р.в.)

·      На турбований дизельний двигун Common Rail  з об'ємом 1.9 dCi – електронні форсунки III покоління, з паливною системою від виробника Bosch (2002-2008г.в.), под экостандарт Евро 4.

Все форсунки Рено Кенго 1.9, которые у нас в продаже соответствуют тех.условиям завода изготовителя, так как сняты с оригинальных версий Рено в Европе. В Украину данные форсунки приходят после тестирования на стенде на работоспособность и на давление подачи топлива.

На форсунки Рено Кенго наша компания дает 14-ти дневную гарантию со дня получения на почте. Кстати, доставка по Украине происходит компанией Новая Почта.

В данной группе Вы найдете подходящую по маркировке форсунку, если у Вас возникнут сложности при выборе запчасти, звоните нашему менеджеру, он поможет сделать подбор. С Уважением компания Zapchastie.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner