22 відгуків
Миколаїв, Яворів, Україна
+380 (50) 780-12-30
+380 (97) 000-41-87
Вживані Автозапчастини з доставкою по Україні

Форсунки Рено

Форсунки Рено

Ефективність насамперед. Ефективна робота форсунки Рено покращує якість роботи двигуна, його довгостроковість і підвищує стандарти екологічних норм автомобіля.

Паливна форсунка Рено це важливий інструмент у всій паливній системі двигуна. Форсунка перетворює рідке паливо в найменшу вологу пил, яка розпилюється в певній кількості, під великим тиском в камеру згоряння. Весь процес роботи форсунок, дозування уприскування і його зупинка контролюється за допомогою електронного блоку управління. 

Форсунки Рено встановлюються на дизельні двигуни з об'ємом 1.9d, 1.9td, 2.5d 2.5td, 2.8td і на 1.5 dCi, 1.6dci, 1.9dCi, 2.0dci, 2.2dci, 2.3dci, 2.5dci, 3.0dci і бензинові двигуни на обсяг 1.2, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0 b літра, наступних моделей Рено: Рено Трафік, Рено Меган, Рено Мастер, Рено Кенго, Рено Сценік, Рено Маскот, Рено Логан, Рено Кліо, Рено Лагуна, Рено Дастер.

На бензинові двигуни ставлять електромагнітні форсунки, головним елементом яких є електромагніт. На його обмотку від контролера подається  напруга від якого піднімається якір магніту і піднімає з'єднану з ним голку, і відкриває заслінку для подачі палива.

На дизельні двигуни Рено встановлюють електрогідравлічні форсунки, а на турбодизельні - п'єзоелектричні форсунки. Завдання електрогідравлічної форсунки розпилювати під великим тиском паливо в камери згоряння двигуна. Форсунка  працює за рахунок використання тиск палива при впорскуванні з допомогою електромагнітного клапана, дросельної заслінки і електронного блоку управління.
 

Форсунки Рено

Пьезофорсунки розпилюють паливо з допомогою п'єзоелемента, гідравлічного компенсатора клапана управління відкривання і закривання заслінки. Тому дані форсунки роблять в 4 рази більше впысков за один цикл і точно дозують подачу палива.

Наш магазин Zapchastie реализует форсунки Рено в превосходном рабочем состоянии, в оригинальной сборке, привозим из Франции. Форсунки Рено снимаются с оригинальных двигателей с минимальным пробегом по европейским дорогам, вовремя проходили ТО у официалов и имеют все комплектующие с завода. Форсунки Рено обов'язково проходять діагностику на стенді, перевіряються на тиск уприскування, розпил палива і на відсутність дефектів.          

У нас Вы можете купить электромагнитные форсунки на бензиновый двигатель, а также на дизельный двигатель: электрогидравлические форсунки Рено , поколения, оснащенные системой впрыска Common Rail: Delphi, Siemens под экологические стандарты Евро 3, Евро 4 (с 2002 по 2011 года). Также в нашем магазине есть в продаже пьезоэлектрические форсунки Рено, оснащенные системой впрыска Common Rail: Delphi, Соntinental, Bosch под экостандарты Евро 5(с 2008 по 2020г.в)

Компания Zapchastie дает гарантию на запчасти, на 14 дней с момента получения на почте и оформляет доставку по Украине через Новую Почту.

Звоните нам, мы подберем необходимые форсунки на Ваше Рено и оформим заказ на покупку и доставку.

С Уважением команда компании Zapchastie.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner