22 відгуків
Миколаїв, Яворів, Україна
+380 (50) 780-12-30
+380 (97) 000-41-87
Вживані Автозапчастини з доставкою по Україні

Двигун Iveco

  Двигуни Івеко
                                   - Надихаючі Рух

Івекобренд, який десятиліттями стоїть на чолі інновацій у світі комерційних автомобілів. Ядром цієї успішної історії є потужні та ефективні двигуни, що надають надійні рішення для найрізноманітніших бізнес-потреб.

Двигун F1A 2.3 hpi Turbo Diesel – це символ надійності та економії палива. Він став стандартом для Iveco Daily, надаючи водіям безперервну тягу та оптимальне співвідношення потужності до витрат палива.

Двигуни F1C 3.0 hpi Turbo Diesel: Потужність для Більш вимогливих Завдань - це двигун для тих, хто шукає додаткову продуктивність. Його міць і крутний момент роблять його ідеальним для складніших вантажних та транспортних завдань.

Двигуни Sofim 2.5 d 2.5 td 2.5 tdi та 2.8 d 2.8 td 2.8 tdi 2.8 hpi

Гнучкість і Потужність: Двигуни Sofim, що використовувалися з 1990 по 2005 роки, приносили додаткову гнучкість і потужність, розширюючи можливості Iveco для різних додатків.

Двигуни, встановлені компанією Івеко на свої автомобілі, не просто рухають їх. Ці моторице мистецтво інженерії, втілене в металі та технологіях, що забезпечує безперебійну роботу та надихаючу бізнес-спільноту по всьому світу. У кожному двигуні Івеко закладено майстерність, спрямовану на подолання найскладніших викликів дороги та часу.

 Із невеликого модельного ряду Івеко ми вибрали найпотрібніший автомобіль на ринку України це Iveco Daily. На цю модель в основному ставилися дизельні двигуни і ми займаємось їх наявністю в Україні для власників Івеко Дейлі!

Наша компанія Zapchastie займається розбиранням Івеко Дейлі та продажем двигунів автомобілів Івеко вже більше 10 років. На ринку України ми себе зарекомендували як надійного партнера, який допоможе вам знайти потрібний вам двигун з гарантією якості потрібного вам двигуна.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner